vlhkoměr GANN CH17

vlhkoměr GANN CH17

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Multifunkční měřicí zařízení pro záznam vlhkosti dřeva, budov a vzduchu, jakož i teploty a rychlosti vzduchu

37280 Kč s DPH

Skladové číslo: 30003150

Dostupnost: skladem u výrobce

Výrobce: Gann Mess- u. Regeltechnik GmbH

Hydromette CH 17 je multifunkční měřicí zařízení pro záznam vlhkosti dřeva, budov a vzduchu, jakož i teploty a rychlosti vzduchu.

Robustní dotykový displej ve spojení s moderními možnostmi vyhodnocení a ukládání umožňuje zcela novou paletu možností.

V oblasti měření vlhkosti dřeva se používají různé elektrody pro měření odporu v závislosti na tloušťce a struktuře dřeva. To umožňuje přesné měření řeziva (do tloušťky 180 mm), dřevotřískových desek a OSB panelů, dýh, dřevěných štěpků a podobných sypkých materiálů. Automatická teplotní kompenzace koriguje naměřené hodnoty v závislosti na teplotě dřeva.

Metoda kapacitního měření se používá pro nedestruktivní měření vlhkosti stavebních materiálů (např. Potěry, malty, omítky, beton, cihly, izolační a izolační materiály). Časově nenáročná metoda aplikace je ideální pro detekci netěsností nebo pro sledování procesů sušení v nových budovách nebo při renovaci.

Speciální elektrody pro měření odporu jsou k dispozici pro různé účely pro vytváření přesných profilů vlhkosti a pro měření hloubky ve stavebních materiálech.

Vlhkost vzduchu a teplota vzduchu se zaznamenávají sondami řady RF-T a RH-T, které jsou vybaveny vysoce kvalitními senzory.

Kromě teploty vzduchu lze měřit také povrchové teploty (na základě Pt100 nebo infračerveného záření) a teploty materiálu (rovněž na základě Pt100).

V kombinaci se snímačem rychlosti vzduchu LG-25 BL je Hydromette CH 17 ideální pro měření nejmenších proudů vzduchu a vyznačuje se dlouhodobou stabilitou, směrovou detekcí a rychlým spuštěním.

Vysoce přesná kalibrace pro rozsah kolem 0,45 m / s je také možná pro aplikace v čistých prostorách.

Díky různým možnostem vyhodnocení a ukládání (zejména ve spojení se softwarem GANN Dialog Pro) je zařízení nepostradatelnou pomůckou například pro odborníky. Hydromette CH 17 však také nabízí optimální podporu všem ostatním profesním skupinám ve stavebnictví, protože pokrývá širokou škálu požadavků.

vlhkost dřeva: ano
vlhkost stavebních materiálů: ano
vlhkost vzduchu: ano
teplota vzduchu: ano
teplota v materiálu: ano
povrchová teplota: ano

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info